YouTube Mp3 Dönüştürücü

YouTube Mp3 Dönüştürücü

 

Merhabalar bugünki makalemizde youtube.com sitesinden videoları nasıl mp3 formatına çevirip indireceğinizi anlatmaya çalışacağım,internette gezerken bir siteye rastladım gayet hoşuma gitti,Youtube da beğendiğiniz herhangi bir videonun süresi 20 dakikayı geçmiyorsa url sini buraya kopyalıyorsunuz ve 1 dakika içinde hemen dönüştürüyor ve siz de indiriyorsunuz site site mp3 aramayı sonlandıracak muheteşem bir uygulama olmuş bence…. isterseniz kullanımına geçelim.

Öncelikle youtube.com sitesine giriyoruz, beğendiğimiz şarkının urlsini kopyalıyoruz.

Daha sonra http://youtubemp3indir.co/ sitesine giriyoruz,

kopyaladığımız url yi alttaki resimdeki gibi arama kutusuna yapıştırıyoruz.(dilerseniz arama bölümüne googlede arama yapar gibi direk şarkının adını yazıp aramada yapabilirsiniz.)

Ardından arama yap butonuna basıyoruz.indirmek istediğimiz şarkı sonraki sayfada görünüyor dilerseniz resimdeki gibi altarnatif şarkılarıda indirebilirsiniz.

Download Mp3 butonuna basıp,işlemi başlatıyoruz,dilerseniz şarkıyı dinleyebiliyorsunuz bu özellik çok güzel olmuş.

En son aşama youtubeMp3indir butonuna basıp şarkımızı saniyeler içinde indiriyoruz.

site içeriği : 

Youtube MP3 indir

Dönüştürücümüzü kullanarak YouTube videolarını mp3 (ses) veya mp4 (video) dosyalarına kolayca dönüştürebilir ve ücretsiz indirebilirsiniz – bu hizmet bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazlar için de geçerli.

Videolar daima mevcut en yüksek kalitede dönüştürülür. Diğer web sitelerine karşı olarak, mevcut olmayan veya ülkenizde engellenen videoları dönüştürebilirsiniz. Lütfen yalnızca 2 saatlik bir süreye kadar videoları dönüştürebileceğimizi unutmayın – sınırlama gereklidir, bu nedenle herhangi bir videonun dönüşümünün birkaç dakikadan fazla sürmesi yasaktır.

Hizmetimiz ücretsiz olup herhangi bir yazılım veya kayıt gerektirmez. Hizmetimizi kullanarak kullanım şartlarımızı kabul etmiş olursunuz.

Sitemizin kullanımı Çok kolaydır:

1) youtube.com adresine gidin.

2) Dönüştürmek ve dönüştürücüsüne yapıştırmak istediğiniz videonun video URL’sini (örneğin: youtube.com/watch?v=KMU0tzLwhbE) kopyalayın..veya şarkının adını yazın Arama Yap Butonuna basın

3) Bir format seçin – mp3 (ses) youtube mp3 indir Butonuna tıklayın.

4) Dönüşüm biter bitmez indirme düğmesine basarak dosyayı indirebilirsiniz. Keyfini çıkarın! Servisimizi beğenmenizi umuyoruz.